Internet jest potężnym medium, które od kilku lat rozwija się prężnie i dynamicznie. Coraz więcej osób - i nie mówimy tutaj już tylko o najmłodszych pokoleniach - traktuje sieć jako pierwsze źródło informacji. Dlatego też, warto pamiętać, iż posiadanie strony internetowej to podstawa, nawet wczas, gdy panuje "moda na sieci społecznościowe".

Ilekroć spotykam biznesy bazujące tylko na FanPage'u, to za każdym razem twierdzę, że wiele się na tym traci. Czemu? Gdyż z darmowych narzędzi trzeba umieć mądrze korzystać, a Facebook powinien być dopełnieniem dla statycznej witryny, a nie jej zamiennikiem

Strona internetowa jest dostępna dla milionów użytkowników jednocześnie - mogą oni natrafić na nią w każdej chwili i z każdego miejsca na ziemi. Wielu użytkowników ocenia marki na podstawie jakości strony. Warto więc uświadomić sobie, że obecność w sieci jest obowiązkowa dla każdej szanującej się firmy, przedsiębiorcy a nawet osoby prywatnej.

Są ludzie, którzy uważają, że do utworzenia strony internetowej potrzeba zatrudnić sztab webmasterów, grafików i copywriterów. Tymczasem mamy już rozwiązania, które umożliwiają postawienie strony przez pojedynczą osobę, nawet bez tajemnej wiedzy programistycznej. Z kolei firmy hostingowe udostępniają intuicyjne kreatory, dzięki którym sam(a) możesz się wszystkim zająć. COVID znacząco zahamował wszystkie branże, tak więc jeśli tylko masz trochę więcej czasu - zacznij działać. To dobry moment, możliwe, że kolejna taka okazja może się nie powtórzyć.

Dobra strona www spełnia wiele istotnych funkcji: promuje i kreuje wizerunek firmy, wyróżnia na tle konkurencji, może docierać do nowych klientów, zwiększać sprzedaż, zachęcać do zakupów, edukować czy komunikować się z klientami. Raz stworzona witryna pracuje dniem i nocą. Jest potwierdzeniem tego, że działania firmy są profesjonalne i rzetelne. Warto więc poświęcić swój czas na stworzenie świetnej strony, która będzie wartościową e-wizytówką, a potem dbać o jej systematyczną aktualizację i rozwój.


Post a Comment

Leave a message

Nowsza Starsza